İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞ VE PAZARLAMA

Şirketimiz 1990 yılında inşaat malzemeleri alım ve satım işinde faaliyet göstererek iştiraklerine devam etmiştir. Ankara Rüzgarlı sokakta konusunda Türkiye’nin sayılı firmalari arasında yer almaktadır. Çeşitli bayilikleri bulunmaktadır. Seramik, İzolasyon, Boya, PVC, çatı kaplamaları, Vitrifiye, Fittings, Batarya ve döküm vanaları üzerine Türkiye’nin en onemli fabrikalarının ürettikleri malzemeleri başarı ile alıp, güvenli şekilde satmaktadır.

 1. TECRİT MALZEMELERİ

XPS. EPS, Cam yünü, Taş yünü, XPS IPS – Fibrocam, Asfalt – Mebran, Rüberoit – Sika, Emülzer – Filiknot, Herapor – Kanaviçe

 1. ÇATI KAPLAMA MALZEMELERİ

Atermit – Onduline, Galvanizli Saç, Fibroser Şeffaf, Bakır Kaplama

 1. İŞÇİ KORUMA MALZEMESİ

Emniyet Kemeri, Baret – Yağmurluk, Çizme – Eldiven – vs.

 1. MUHTELİF İNŞAAT MAKİNALARI
 2. İNŞAAT MALZEMELERİ

Demir – Çimento, Kereste, Japon El Arabası, Çivi – Tel, Çinko – Saç, Kürek Kazma

 1. BORU

Vitrifiye – Fayans – Seramik, Fittings, Siyah ve Galvanizli Borular, Döküm – Radyatörler ve Alttan Isıtma, Fittings – Armatür, Batarya

 1. BOYA

İç cephe ve Dış cephe boyaları

 1. DİĞER

Profil, Köşebent, Lama Çeşitleri

 

FABRİKA

Fabrikalarımız 1999 yılında XPS (Ekstrude Polistren ) ve EPS (Expanted polistren ) üretim fabrikalarını Ankara Sincan 1. Bölge Organize Sanayinde kurmuştur. İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan yalıtımda da XPS ve EPS yi Türkiye genelinde kurduğu Bayi Ağı kanalıyla pazarlama ve satışını yapmıştır.

 1. XPS NEDİR

Homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan köpük malzemelerdir. XPS’in hammaddesi olan polistren, ekstrüzyon işlemi ile hat boyunca istenilen kalınlıkta çekilir. Sürekli bilgisayar kontrolünde yapılan bu üretim sayesinde homojen balpeteği görünümünde, kararlı bir hücre yapısı elde edilir. Hücreler bütün yüzlerinden birbirine bağlıdır. Hava hücrelerin içine hapsedilmiştir. Hareketsiz kuru hava ile; bilinen en mükemmel ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Hattan çıkan malzemenin yüzeyi, zırhlı veya pürüzlü yüzey olarak malzemenin kullanılacağı detaydaki ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırılır.

Bu yapı sayesinde Ekstrude Polistren malzemeler (XPS) bünyesine su almaz ve nemden etkilenmezler ve diğer ısı yalıtım malzemeleri ile kıyaslandığında haklı bir üstünlüğe sahiptirler.

 

OTEL

Otelimiz Imperial Palace, 2003 yılında inşa edilmiş 2004 yılında turizm faaliyetine başlamıştır.

Imperial Palace, ANTALYA’dan 25 km, KEMER’den ise 12 km mesafede olup, Kemer-Beldibi turizm merkezinde sırtını Ulusal Park Beydağı’na dayamış, yüzünü ise Akdeniz’in dingin maviliğine çevirmiş modern bir mimariye sahip butik otel tarzında hizmet veren bir tesistir.

 1. Genel Mekan : Kapalı ve açık restoran, a’la carte restoran, lobby bar, pool-beach bar, açık hava diskosu, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu. Türk hamamı, fin(buhar) hamamı, sauna, jakuzi, fitness center, 30 kişilik çok amaçlı salon, kapalı ve açık sinema salonu, internet cafe, masa tenisi, dart, nargile cafe, su sporları.
 2. Odalar : Tesisimizde odalarda balkon, küvet, duş, WC, WC’de telefon, saç kurutma, telefon, mini bar, safe, TV, pay TV, merkezi ısıtma-soğutma mevcuttur. Odalarımızda elektronik kartlı kapı kilit sistemi kullanılmaktadır.