Hakkımızda

Şirketimiz, 1989 yılında mobilya sektöründe mobilya üretimi ve satışı yaparak ticari hayatına başlamıştır. Ticaretin ilkeleri ve prensiplerinin farkında olarak devam eden yıllarda da ticari girişimlerini çeşitlendirmiş, inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında da faaliyetlerini sürdürmüştür. Ülkemizin gelişen ve büyüyen sektörü olan inşaat sektöründe birçok kamu ve özel sektör için alt yapı ve üst yapı imalatı alanında yatırımlar yapmış, kısa sürede sektörün en hızlı büyüyen ve gelişen şirketlerinden biri olmuştur. Şirketimiz birçok kamu ihalesine girmiş, taahhüt ettiği işleri sorunsuz ve zamanında tamamlamıştır. Oben Grup; kurduğu ortaklıklar ve bu ortaklıklarla birlikte elde ettiği bilgi birikimi ve iş deneyimi sayesinde yatırımlarını ve ticaret hacmini geliştirerek sanayi sektöründe XPS (Ekstrude Polistren) EPS (Expanted polistren) üretim fabrikaları kurmuştur.

Oben Grup; tüm bu yatırımlara paralel olarak turizm yatırımlarına da kaynak ayırıp, ülkenin turizm bölgelerinde otel ve konaklama binaları yaparak işletmesini üstlenmiştir.

OBEN Grup dünyanın ve ülkemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan enerji alanında da yeni yatırımlar yapmak için GES (Güneş Enerji Santralı) yapım çalışmalarını tamamlamıştı..

OBEN Grup çatısı altında halen faaliyetlerine devam etmekte olan OBEN İnşaat, OBEN Enerji, OBEN Turizm ve yakın zamanda da OBEN Gıda olarak faaliyet gösterecektir.

OBEN Grup gerek yap-sat gerek yurt inşaatlarıyla ülkemizin çeşitli illerinde birçok projelerini tamamlamış, yeni projeleri ise tamamlamak için çalışmalarını başlatmıştır.

OBEN Grup gıda alanına da kaynak ayırıp yeni bir sektöre adım atmıştır.