Misyon

OBEN Grup; İnşaat, Turizm, ve Enerji sektörlerinde mühendislik ve teknolojinin birlikteliği ile maksimum faydayı sağlayarak projeler üretir ve bu projeleri hayata geçirir. Aynı zamanda gıda sektörüne de misyonunu yansıtarak yeni yatırımını  kısa zamanda hayata geçirecektir.

OBEN Grup; faaliyette bulunduğu sektörlerde istikrarlı büyüme ve sürekliliği sağlayarak ülkesine değer katar, yaşadığı doğaya saygılı bir yaklaşım sergiler.

Vizyon

OBEN Grup; faaliyet gösterdiği sektörlerde temel yetkinlik alanlarına yönelik yatırımlar yaparak, istenilen kaliteyi ve hizmeti eksiksiz ve zamanında sunmak.

İnşaat, turizm ve enerji sektörünün yanı sıra gıda sektörüne giriş yapan firmamız faaliyet portföyünü genişleterek yeni yatırımlara imza atmaktadır.

OBEN Grup, özellikle yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretim tesisleri kurup, kurulum ve işletim süreçlerini üstlenip, Türkiye’nin Enerjisine katkıda bulunmak temel çalışma alanı ve prensipleri arasında yer almaktadır.

OBEN Grup, özellikle enerji kaynakları, proje bazlı inşaatları, bunun yanısıra hali hazırda turizm sektöründe hizmet faaliyetlerini devam ettirirken şirketimiz gıda sektörüne yeni bir giriş yapmıştır.